📦 Efsane Aldın Aldın Kampanya! 100 TL Üstü Alışverişinize Kargo Ücretsiz 🚚

Hakkımızda

Geçmişten Bugüne AldımGeldi

KYZ MİMARLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2008 yılından bu yana Sanal Mağazacılık alanında hizmet vermiş ve yüzlerce eticaret mağazasıyla ve tedarik hizmetleriyle ülkemizde güvenli ve tüketici yasalarıyla birebir uyumlu sanal mağazacılığın pekişmesine katkıda bulunmuştur. aldimgeldi.com'la direkt ithalattan e-ticaret müşterisine aracısız, uygun fiyatlı, kaliteli ürün hizmeti sağlamaktadır. aldimgeldi.com ürün yelpazesini, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve dünyadaki yenilikleri göz önüne alarak oluşturmaktadır. Müşterilerini ara toptancılara, distrübütörlere ödenen mali külfetten kurtarmak amacıyla kendi ithalat altyapısını kurmuş ve en trend ürünlerde toptan fiyatına perakende satış yapmaktadır. 2008'den bu yana sektörde büyümeye devam eden firmamız, temel ilkesi olan, %100 müşteri memnuyeti ilkesini ilk kez aldimgeldi.com sitesi aracılığı ile sektörüne de taşıyan firmamız, kendi ithalat ve lojistik imkanlarıyla, her türlü müşterilerinin talebine yanıt vermeye çalışmaktadır. Sınırsız ve süresiz kampanyalarla her bütçeye uygun ürünler aldimgeldi.com'da Tüm müşterilerimizin kampanyalarımızdan zamanında haberdar olabilmesi için kampanyalarımızı farklı kanallardan duyurmaktayız. Sitemiz ve instagram sayfamız aracılığıya güncel takip edebileceğiniz kampanyalarımızla en trend ürünleri, outlet fiyatlarıyla online olarak satın almanız mümkün.

Düşük Fiyatta Müşteriler Tarafından En Çok Tercih edilen Alışveriş Sitesi

Ürünlerimizi temin ederken doğrudan ithal ettiğimiz için araya hiçbir bayinin komisyonu girmediği için daima en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Sorularınıza Anında Cevap

Mail, telefon ve Site üzerindeki Canlı Chat sayfası üzerinden 7/24 iletişime geçerek aklınıza takılan her soruyu sorabilir, anında cevap alabilirsiniz.

Yüksek Kalite Garantisi

Ürünlerimizin seçilmesinde çok seçici davranmaktayız. Amacımız yüksek kaliteyi uygun fiyatlar üzerinden ayağınıza getirmektir.

Her Zaman Yanınızdayız.

Saatlerce müşteri hizmetlerinde sıra beklemek yok! İstediğiniz zaman Canlı Chat üzerinden bize yazın. Hem alışverişinizin öncesi hem sonrasında yaşadığınız her sorunda sizin memnuniyyetiniz endeksli olarak elimizden gelen herşeyi yapmaktayız.Tarihçemiz

  • 2008. İlk sanal mağazamızı Gittigidiyor.com üzerinde açtık.
  • 2014. İlk n11.com mağazamızı açtık ve daha fazla mecrada toptan, perakende satış yapmaktayız.
  • 2017. Teknolojik altyapı yatırımlarımıza başlayarak depo yönetim sistemimizi geliştirmeye başladık.
  • 2019. Endüstri 4.0 Standartlarında üretim sağlayabilmek için Repetiti.Com yazılımımızı geliştirerek otomasyon sistemimize entegre ettik.
  • 2020. Türkiyede ilk olarak müşterilerimize daha hızlı yardımcı olmak için AldımGeldi Yapay Zeka'mızı devreye aldık
  • 2021. SudoCheap.Com Markamızla Dünyanın 200+ ülkesinde satışa başladık
Önümüzdeki yıllarda bu listenin yeni girişimlerle, sizlerle beraber büyümesi dileğimizle…


Farkımız

  • Aynı Gün Gönderim Sağlıyoruz
  • Yalnızca Test Edilmiş Kaliteli Ürünler Sunuyoruz
  • 7/24 Müşteri Hizmeti Sunuyoruz
“Müşteri memnuniyetini, satış öncesi ve sonrasının ayrılmaz bir parçası olarak, sürdürülebilirliğin zaruri bir şartı addediyoruz.”Yönetim Ekibimiz« Önceki Sayfa
Banka Logoları Banka Logoları Banka Logoları

AldimGeldi'den Alışveriş Yapan Referanslarımızdan Bazıları