Hakkımızda

Mesfar Otomotiv Yazılım  2008 yılından bu yana Sanal Mağazacılık alanında hizmet vermiş ve yüzlerce eticaret mağazasıyla ve tedarik hizmetleriyle ülkemizde güvenli ve tüketici yasalarıyla birebir uyumlu sanal mağazacılığın pekişmesine katkıda bulunmuştur. aldimgeldi.com'la direkt ithalattan e-ticaret müşterisine aracısız, uygun fiyatlı, kaliteli ürün hizmeti ! aldimgeldi.com ürün yelpazesini, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve dünyadaki yenilikleri göz önüne alarak oluşturmaktadır. Müşterilerini ara toptancılara, distrübütörlere ödenen mali külfetten kurtarmak amacıyla kendi ithalat altyapısını kurmuş ve en trend ürünlerde toptan fiyatına perakende satış yapmaktadır. 2008'den bu yana sektörde büyümeye devam eden firmamız, temel ilkesi olan, %100 müşteri memnuyeti ilkesini ilk kez aldimgeldi.com sitesi aracılığı ile sektörüne de taşıyan firmamız, kendi ithalat ve lojistik imkanlarıyla, her türlü  müşterilerinin talebine yanıt vermeye çalışmaktadır. Sınırsız ve süresiz kampanyalarla her bütçeye uygun ürünler aldimgeldi.com'da Tüm müşterilerimizin kampanyalarımızdan zamanında haberdar olabilmesi için kampanyalarımızı farklı kanallardan duyurmaktayız. Sitemiz ve instagram sayfamız aracılığıya güncel takip edebileceğiniz kampanyalarımızla en trend ürünleri, outlet fiyatlarıyla online olarak satın almanız mümkün.

Düşük Fiyatta Müşteriler Tarafından En Çok Tercih edilen Alışveriş Sitesi

Ürünlerimizi temin ederken doğrudan ithal ettiğimiz için araya hiçbir bayinin komisyonu girmediği için daima en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Sorularınıza Anında Cevap

Mail, Whatsapp ve Site üzerindeki Canlı Chat sayfası üzerinden 7/24 iletişime geçerek aklınıza takılan her soruyu sorabilir, anında cevap alabilirsiniz.

Yüksek Kalite Garantisi

Ürünlerimizin seçilmesinde çok seçici davranmaktayız. Amacımız yüksek kaliteyi uygun fiyatlar üzerinden ayağınıza getirmektir.

Her Zaman Yanınızdayız.

Saatlerce müşteri hizmetlerinde sıra beklemek yok! İstediğiniz zaman Canlı Chat üzerinden bize yazın. Hem alışverişinizin öncesi hem sonrasında yaşadığınız her sorunda sizin memnuniyyetiniz endeksli olarak elimizden gelen herşeyi yapmaktayız.

Yönetim Ekibimiz

Alanında uzman yönetici ekibimizle tanışın!

Mehmet Farsak

Founder, CEO

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. İnşaat sektörüne yönelik ihale yazılım firması kurdu. Bu girişiminde bir süre çalıştıktan sonra satarak çıkış yaptı. Sonrasında ithalat firması kurdu. Görev aldığı diğer işlerin yanında Aldımgeldi.com CEO'luğunu da yürütmektedir.

Uğur Şentürk

Co-Founder, CFO

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Bir süre denetim firmalarında çalıştıktan sonra aldımgeldi projesine katıldı. Halihazırda finans müdürlüğü görevini üstlenmektedir.

Hanefi Önaldı

CTO

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bir süre iOS ve Android pazaryerlerine yönelik uygulamalar üretti. Üniversite bünyesinde çeşitli projeler geliştirdi. Bugünlerde Aldımgeldi projesinde Teknoloji ve Altyapı işleri kendisinden sorulmaktadır.

Hakkımızda daha fazla..

Tarihçemize ve hizmetlerimize  aşağıdan ulaşabilirsiniz.

2008. İlk sanal mağazamızı Gittigidiyor.com üzerinde açtık.

2011. İlk kez doğrudan, aracısız ürün ithal etmeye başladık.

2014. İlk n11.com mağazamızı açtık.

2016. Artık daha fazla mecrada toptan ve perakende satış yapmaktayız.

2017. ArmorChips markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlendik

Önümüzdeki yıllarda bu listenin yeni girişimlerle, sizlerle beraber büyümesi dileğimizle…

  1. Aynı Gün Gönderim Sağlıyoruz
  2. Yalnızca Test Edilmiş Kaliteli Ürünler Sunuyoruz
  3. 7/24 Müşteri Hizmeti Sunuyoruz
  4. Tutamayacağımız Sözler Vermiyoruz

Her türlü sorunuz için bize sitemizin çeşitli yerlerinde bulabileceğiniz bağlantılar vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

“Müşteri memnuniyetini, satış öncesi ve sonrasının ayrılmaz bir parçası olarak, sürdürülebilirliğin zaruri bir şartı addediyoruz.”